Cookies helpen ons bij onze dienstverlening. Door gebruik te maken van onze diensten, gaat u ermee akkoord dat wij cookies gebruiken.
Voor meer informatie over cookies kunt u terecht op de volgende link. Meer weten over cookies...

Onze adviseurs

Martin Vink
General & Sales Manager
Key Account Manager 

Tel +31 (0)-165-320300

Jan Slatman
Global Accounts / OEM Manager

Tel+31-(0)6-23025065
Mail: Jan.Slatman@beko-technologies.com

Frank Vogel
Persluchtadviseur Noord-Nederland

Tel.+31 (0)6-81030035
Mail:Frank.Vogel@beko-technologies.com

 

 

Eric Vink
Persluchtadviseur Zuidoost Nederland

Tel+31 (0)6-22399953
Mail:Eric.vink@beko-technologies.com

Rowan den Hollander
Persluchtadviseur Zuidwest Nederland

Tel.+31 (0)6-10743220
Mail:rowan.den-hollander@beko-technologies.com

 

 

Xavier Weverbergh
Persluchtadviseur België-Oost en Luxemburg

Tel+32 (0)4-73254367
Mail:Xavier.Weverbergh@beko-technologies.com

Uriel Ramon
Persluchtadviseur België-West

Tel.+32 (0)4-71819800
Mail:Uriel.Ramon@beko-technologies.com